FAQ

Pyetje të Shpeshta

1.Q: A jeni një fabrikë ose kompani tregtare?

A: ne jemi një prodhim profesional që kemi 11 vjet përvojë në prodhim dhe 5 vjet përvojë në eksport.

2.Q: Unë dua të di produktet kryesore të kompanisë tuaj.

A: Ne jemi një prodhues kryesor i tubit PTFE, zorrës hidraulike, zorrës së thurur Teflon, tubave të valëzuar Teflon, zorrës së valëzuar të thurur me Teflon, gjithashtu kemi të gjitha llojet e pajisjeve.

3.Q: Cili është specifikimi i produkteve?

A: Specifikimi standard

1. tubi kapilar: ID0.3mm 6mm

2. Tub i brendshëm: ID 2mm ~ 100mm

3. Çorape me gërsheta: (vrimë e lëmuar) 1/8 ″ ~ 2

(i valëzuar) 3/16 ″ ~ 2 ″

Gjithashtu ne pranojmë të personalizuar, për sa kohë që ju jepni specifikimet, ne mund të prodhojmë sipas kërkesës tuaj.

4.Q: Cili është materiali i tubit?

A: Lëndët tona të para blihen nga kompanitë e famshme.

1. DuPont Amerikan

2. Amerikan 3M

3. Janikinese Daikin

4. Cilësi e shkëlqyer e markave kineze

5.Q: Cili është materiali i shtresës jashtë?

A: 1. Çelik inox 304 ose 316 tela me gërsheta

2. Veshje najloni ose pambuku

3. Xhaketë silikoni

4. PVC ose PU e mbuluar

6. Pyetje: A mund të ofrojë kompania juaj ndonjë certifikatë për produktin tuaj, apo mund të pranoni ndonjë test për produktin dhe kompaninë tuaj?

A: Po. Ne kishim kaluar shumë teste për produktin dhe fabrikën tonë. Çdo testim mund të bëhet sipas nevojës tuaj. Gjithashtu mostra mund të sigurohet për testimin tuaj.

7.Q: A mund të vizitojmë fabrikën tuaj?

A: Po, ju jeni gjithmonë të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.

8. Pyetje: A mund të na dërgoni një mostër për të kontrolluar cilësinë para se të porosisni?

A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për specifikime jo të personalizuara ose speciale, por ngarkesa dhe shpenzimet e tjera paguhen nga klienti. Tubat e specifikimit të personalizuar dhe Teshu duhet të paguajnë një tarifë të caktuar korrigjimi.

9. Pyetje: A mund të pastroni doganën për ne?

A: Po, ne mundemi. Ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni një kompani profesionale të zhdoganimit për të bërë.

10.Q: A mund të eksportojmë mallra pa emrin tuaj?

A: Po, ne mundemi. Nëse keni një agjent të caktuar, ne mund të përdorim emrin e agjentit tuaj të caktuar.

11.Q: A mund të prodhoni specifikime të veçanta?

A: Së pari, ne duhet të dimë specifikimet në detaje, dhe pastaj duhet të kontrollojmë me departamentin tonë teknik. Ne do t'u japim klientëve një përgjigje të kënaqshme sa më shpejt të jetë e mundur.

Gati për të filluar? Na kontaktoni sot për një kuotë falas!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni