Контактирајте не

Huizhou Zhongxin Besteflon Industrial Co., Ltd.

Адреса

Индустриска зона Сиџиаолу, Болуо, Хуижоу, Гуангдонг, Кина

Телефон

0086 752 7778 829

0086 752 6832 222

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

сабота,Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја