gete e veshur me ptfe me PVC | BESTEFLON

Përshkrim i shkurtër:

Linjat tona të frenave tani kanë një tub me PTFE - 3an. Ky gete çeliku inox me cilësi të lartë ka një shtresë të jashtme PVC. Në dispozicion në të zezë dhe ngjyra të qarta, gjithashtu të disponueshëm me pajisjet tona shtesë të serisë 200.
Shënim: kur përdorni Gete e mbuluar nga PVC me pajisjet tona të serisë 200, do t'ju duhet të shkurtoni mbulesën përsëri për të lejuar rrëshqitjen e folesë.


Detaje të Produktit

FAQ

Paketimi

Etiketat e produkteve

Gete e veshur me PTFEme PVC | BESTEFLON
Diametri i vrimës: 3 mm (3/16 ")
Diametri i jashtëm: 7.5 mm
Presion pune 4250 psi (323 bar)
· Presion shpërthimi 12750 psi (970 bar)
Rrezja minimale e lakimit 38 mm
Diapazoni i temperaturës - 65 ℃ deri + 260.
Çdo linjë frenash është e mbuluar me një mëngë PVC rezistente ndaj konsumit për të mbrojtur tubin nga pluhuri dhe uji (duhet të hiqet në fund për t'iu përshtatur instalimit)
Me kalimin e kohës dhe përdorimin e vështirë për një kohë të gjatë, linja standarde e frenave të gomës zakonisht do të zgjerohet nën presionin e gjeneruar kur frenohet. Ky zgjerim i vazhdueshëm do të shtrijë zorrën e gomës në një pikë ku nuk mund të sigurojë më performancën e kërkuar për një periudhë të gjatë kohore. Gërsheti i çelikut nuk preket nga kjo veti zgjerimi, kështu që sigurimi i një performance më të qëndrueshme gjatë frenimit ndihmon në eliminimin e zbehjes së frenave dhe prodhimin e një ndjesie më të qëndrueshme të pedalit të frenimit, e cila do të tejkalojë shumë zorrën e fundit të gomës OEM dhe do të duket më mirë

pvc coated ptfe hose

Veshur / mbulesa gete ptfe

Jo Diametri i brendshëm Diametri i jashtëm Muri i tubit
Trashësia
Presioni i punës Presioni i shpërthimit Rrezja minimale e përkuljes Specifikim madhësia e mëngës
(inç) (mm0.2) (inç) (mm0.2) (inç) (mm0,1) (psi) (shirit) (psi) (shirit) (inç) (mm)
ZXGM112-04 3/16 " 4.8 0.358 9.1 0,033 0,85 2936 203 11745 810 2.953 75 -3 ZXTF0-03
ZXGM112-05  1/4 "  6.4  0.409  10.4  0,033  0,85  2646  183 10585 730  3.189 81  -4  ZXTF0-04
ZXGM112-06  5/16 "  8.0  0,512  13.0  0,033  0,85  2429  168  9715  670 3.622 92  -5  ZXTF0-05
ZXGM112-08  3/8 "  10.0  0,591  15.0  0,033  0,85  1958  135  7830  540 4.331 110  -6  ZXTF0-06
ZXGM112-10  1/2 "  13.0  0,701  17.8  0,039  1.00 2272   113  6818  450  7.165 182  -8  ZXTF0-08
ZXGM112-12  5/8 "  16.0  0,854  21.7  0,039  1.00  1233  85  4930  340  8.307  211  -10 ZXTF0-10
ZXGM112-14  3/4 "  19.0  0,969  24.6  0,039  1.00  1015  73  4205  290    338  -12 ZXTF0-12
ZXGM112-16  7/8 "  22.2  1.091  27.7  0,039  1.00  870  60  3480  240    421  -14  ZXTF0-14
ZXGM112-18  1 "  25.0  1.220  31.0  0,039  1.50  798  55  3190  220   539  -16  ZXTF0-16

 

Video

Na jepni një e-mail

sales02@zx-ptfe.com • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Pyetja 1: si garantoni cilësinë e produktit?

   A:Ne përdorim materiale me cilësi të lartë për të bërë produkte dhe për të siguruar cilësi të produktit që në hapin e parë. Së dyti, produktet tona të përfunduara do të kalojnë nëpër inspektim të rreptë të cilësisë, tubi i zhveshur do të jetë provë ajri e ngushtë, tubi i endur do të jetë provë ajri i ngushtë. Në mënyrë që të sigurohet cilësia e produkteve, në mënyrë që klientët të jenë të sigurt. Makina jonë me saktësi të lartë mund të sigurojë që madhësia e produktit të jetë e saktë në 0,01 mm. Ne kemi trajtim sipërfaqësor të anodizuar me cilësi të lartë për t'i dhënë produktit një pamje të dukshme.

   Pyetja 2: çfarë lloj shërbimi pas shitjes ofroni?

   A: Ne ofrojmë sigurimin e cilësisë për të gjitha produktet. Nëse problemi është shkaktuar nga vetë produkti, ne mund ta zëvendësojmë atë falas.

  packagingpackaging

  Ne ofrojmë paketimin e zakonshëm si më poshtë

  1 bag qese najloni ose çantë poli

  2 box kuti kartoni

  3, paletë plastike ose paletë kompensatë

  Paketimi i personalizuar akuzohet

  1 re mbështjell druri

  2 case Këllëf prej druri

  3 packaging Paketime të tjera të personalizuara gjithashtu të disponueshme

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni